Setcard Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

 

4440351

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • Sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri temsilcisine bağlanıyor.

Yorumlar

0rahmi30-09-2014 20:32#3
ben sertcard kaybettim müşteri hizmetleri arıyorum ama cevap vermiyor ve kartımda yüklü bir bakiye vardır kulanırlarsa sizden sorulur
-2zehra şimşek14-07-2013 18:44#2
Merhaba setkardimi kaybettim ve 2 saattir çagri merkezinizi ariyorum kimse cevap vermiyor bu nasıl hizmet anlayhsiniz kartimda yuklu bir bakiye var ve size ulasamadgm icin karti kapatamadim eger birinin eline gectiyse sifresiz oldugu icin kulanicgndan tum sorumluluk size aittir odemeyi siz bana cebinizf yapicksinız
sizi calisgtm bnkadada herkeze sikayet edicem bu boyle btmycez
Iletisim no 0554 804 12 73 Aktifbank genel mudurluk zehra simşek
+1ibrahim karakoç22-05-2013 19:26#1
iyi günler;kocaeli-gebze bölgesinde çalışmaktayım.bu bölgede setcard geçen yerlerin listesini mail olarak atabilirmisiniz?burada birtek market biliyorum onunda sürekli kart kullanımı arızasıyla karşılaşıyorum.iş yerimden başka biryerde kullanamıyorum.market ve mağaza isimleriyle bilgilendirirseniz çok sevinirim...kocaeli-gebze.iyi çalışmalar diliyorum.

Yorum ekle

Kurum veya kuruluş ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi bu sayfa üzerinden ilgili kuruma iletmeniz mümkün değildir. İlgili Kurum veya kuruluşa yukarıdaki numaradan veya bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bu sitenin kurumlarla hiç bir bağlantısı yoktur. Yazdığınız Şikayetler kuruma iletilmez.
Yorumlarınızda yazmış olduğunuz bilgilerden ( TC kimlik no, telefon numarası, kart numarası, müşteri numarası) dolayı olabilecek her türlü olumsuz bir durumda sorumluluk yorumu yazan kişiye aittir. Lütfen özel bilgilerinizi yazmayınız.
Yorum yaparken lütfen saygı çerçevesi içersinde yorumlarınızı yapınız. Aksi takdirde yorumlarınız yayınlanmayabilir veya değiştirilebilir.
En geç 24 saat içinde yorumlarınız yayınlanır. Yorum yayın hakkı telefondabekleme.com da saklıdır. Yorumu gönder tuşuna tıkladıktan sonra yorum yazma kurallarını kabul ettiğinizi taahhüt etmiş oluyorsunuz.
Yorum kuralları


Güvenlik kodu


Yenile

Siteyi Nasıl Kullanacağım ?

Numarayı aradığınızda, yukarıda karşınıza çıkacak şeçenekler menü halinde verilmiştir. Bağlanmak istediğiniz bölümü bulduktan sonra sol tarafında yazan tuşları kullanarak bölüme ulaşabilirsiniz. Tuşlama yaparken ilgili menüde olduğunuzdan emin olduktan sonra tuşa basın. Bazı durumlarda reklam ve kampanya bilgilerinden dolayı menü için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Önemli Uyarı !

Kurum veya Kuruluşların sesli yanıt sistemi menülerinde, zaman zaman kampanyalardan veya sistemden kaynaklanan güncellemeler ve değişiklikler olabilir. Eğer Sesli yanıt menüsünde bir yanlışlık varsa lütfen bize bildiriniz. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.
© 2010 - 2014 Telefondabekleme.com | Tüm hakları saklıdır. | İzinsiz kullanılmaz. | bilgi@telefondabekleme.com