Sızıntı Dergisi Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

 

4440361

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • Sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri temsilcisine bağlanıyor.

Yorumlar  

#6 +1 ayhan 24-07-2014 15:02
ben sızıntı ve ekibini tebrik ediyorum
dergilerim zamanında geliyor ve çok faydalanıyorum allah ebeden razı olsun
yolunuz bahtınız açık olsun
kim nederse desin yolunuzdan sapmadan devam ediniz
#5 -1 Sabri Aksoy 22-03-2014 14:40
GEÇMİŞ SENELERDE ABONE OLMUŞTUM,DERGİLER GELMESİNDE ÇOK AKSAKLIKLAR OLDUĞUNDAN, ABONELİĞİMİ İPTAL ETMİŞTİM YİNE AYNI AKSAKLIKLAR OLUYOR, AYNI ŞEKİLDE AKSAMALAR OLACAKSA YİNE ABONELİĞİMİ, İPTAL EDİN.
#4 +3 Fethi 30-06-2013 02:19
ben sızıntı dergisine üye olmak isterken, yanlışlıkla abone oldum. aboneliğimin nasıl iptal edebileceğim hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.
#3 0 filiz doray 12-03-2013 20:54
sızıntıya 27/12/2012 tarihinde abone olup yılık ücretin tamamını yatrdıgım halde adresime dergilerim bir türlü gelmemektedir.bir an önce sorunun giderilerek dergilerimin gnderilmesini istiyorum. abone no:1346515 filiz doray ,adına sizde kayıtlı olup msn ilede bana kayıt edildigi bilgisi verildigi halde haber yok.
#2 0 hatice 20-06-2012 10:42
abonelik yaptım sızıntı ve yeni ümit dersgisine faat 2 kere aramama rağmen tek bir dergi bile alamadım fiyatını da ödediğim halde neden gelmediğini merak ediyorum
#1 0 merve sarı 27-04-2012 13:00
2012 şubat ayında derginize abone oldum fakat henüz elime dergi ulaşmadı .eksik bilgi varsa bana buradan ulaşabilirsiniz ben sizin telefonlarınıza ulaşamadım saygılar .

Yorum ekle

Kurum veya kuruluş ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi bu sayfa üzerinden ilgili kuruma iletmeniz mümkün değildir. İlgili Kurum veya kuruluşa yukarıdaki numaradan veya bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bu sitenin kurumlarla hiç bir bağlantısı yoktur. Yazdığınız YORUMLAR! kuruma iletilmez.
Yorumlarınızda yazmış olduğunuz bilgilerden ( TC kimlik no, telefon numarası, kart numarası, müşteri numarası) dolayı olabilecek her türlü olumsuz bir durumda sorumluluk yorumu yazan kişiye aittir. Özel bilgilerinizi yazmayınız.
Yorum yaparken saygı çerçevesi içersinde yorumlarınızı yapınız. Aksi takdirde yorumlarınız yayınlanmayabilir veya değiştirilebilir.
En geç 24 saat içinde yorumlarınız yayınlanır. Yorum yayın hakkı telefondabekleme.com da saklıdır. Yorumu gönder tuşuna tıkladıktan sonra yorum yazma kurallarını kabul ettiğinizi taahhüt etmiş oluyorsunuz.
Yorum kuralları

Güvenlik kodu Yenile

Siteyi Nasıl Kullanacağım ?

Numarayı aradığınızda, yukarıda karşınıza çıkacak şeçenekler menü halinde verilmiştir. Bağlanmak istediğiniz bölümü bulduktan sonra sol tarafında yazan tuşları kullanarak bölüme ulaşabilirsiniz. Tuşlama yaparken ilgili menüde olduğunuzdan emin olduktan sonra tuşa basın. Bazı durumlarda reklam ve kampanya bilgilerinden dolayı menü için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Önemli Uyarı !

Kurum veya Kuruluşların sesli yanıt sistemi menülerinde, zaman zaman kampanyalardan veya sistemden kaynaklanan güncellemeler ve değişiklikler olabilir. Eğer Sesli yanıt menüsünde bir yanlışlık varsa lütfen bize bildiriniz. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.
© 2010 - 2015 Telefondabekleme.com | Tüm hakları saklıdır. | İzinsiz kullanılmaz. | bilgi@telefondabekleme.com