Sinbo Minton Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

 

4446686

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • . Sinbo markalı ürünler için
  • . Minton markalı ürünler için

Yorumlar  

#7 +1 Burak 08-02-2015 02:15
Allah sizi bildiği gibi yapsın,sadece markanızı lekelemekle kalmadınız, Türkiyede rezil bir markasın Simbo...Yurtiçi kargoya evimden çok gidiyorum. burdan telefonuma cevap veren,ama her aramamda olumsuz cevap aldığım,İbrahim beye sesleniyorum Yazıklar olsun
#6 +1 isa emre özdag 30-12-2014 11:03
ben bunca senedir elektronik eşya kullanırım bozulanda oldu fakat hiç magdur olmadım sinbo beni pişman etti bukadar lakayt bir firma olamaz ücretsiz yardımcı olmamak için ellerinden geleni yapıyorlar yazıklar olsun diyorum bunların dürüstlüğü insanların parasını alana kadarmış gördüğüm bildiğim her alanda bu rezilliği anlatıp insanların bu tuzaga düşmemesi için cabalıcam.
#5 0 TALAT ERENOĞLU 27-12-2014 14:05
SİMBO'YA TEŞEKKÜRLER : SİMBOBODAN ALDIĞIM KİŞİSEL BAKIM SETİ BİR HAFTA İÇİNDE ARIZALANDI.ANLAŞMALI OLDUĞU KARGO ŞİRKETİYLE GERİ YOLLADIM BİR HAFTA İÇERSİNDE YENİSİ İLE DEĞİŞTİRİP MADURİYETİMİ GİDERDİLER.TEŞEKKÜRLER SİMBO.
#4 +1 ARİFE SAYMAN 13-12-2014 21:34
sinbo SBM-4705 EKMEK YAPMA MAKİNEMİN HAMUR BIÇAĞI KAYBOLDU YENİ BİR HAMUR KARIŞTIRMA BIÇAĞI ALMAK İSTİYORUM
#3 +1 Haşmet Karagöz 03-12-2014 17:38
2 Hafta kolim kargo halinde evde bekledi kargo yollamadınız. Bugun 15. iş günüm doldu ürünüm hakkında bilgiye sahip değilsiniz 20 günü çoktan doldurdu ama iş gününü bekliyorum, mahkemeye gidicem hayatımda ilk defa mahkemeye çıkıcam sayenizde teşekkürler sinbo teşekkürler TÜRK markası.
#2 -1 FADIL 12-01-2014 13:58
sayın semra hanım 30 kez demiş ama saydım ben 32 oluyo...
#1 0 semra 02-01-2013 13:21
sizden kesinlikle bir daha alış veriş yapmayacağım 30 kes müşteri hizmetleriyle konuştum nurcan hn 10 kes ernur bey 7 kes ibrahim bey 10 kez yeşim hn 5 kez görüştüm üç ay oldu hala ürünüm gelecek :)

Yorum ekle

Kurum veya kuruluş ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi bu sayfa üzerinden ilgili kuruma iletmeniz mümkün değildir. İlgili Kurum veya kuruluşa yukarıdaki numaradan veya bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bu sitenin kurumlarla hiç bir bağlantısı yoktur. Yazdığınız YORUMLAR! kuruma iletilmez.
Yorumlarınızda yazmış olduğunuz bilgilerden ( TC kimlik no, telefon numarası, kart numarası, müşteri numarası) dolayı olabilecek her türlü olumsuz bir durumda sorumluluk yorumu yazan kişiye aittir. Özel bilgilerinizi yazmayınız.
Yorum yaparken saygı çerçevesi içersinde yorumlarınızı yapınız. Aksi takdirde yorumlarınız yayınlanmayabilir veya değiştirilebilir.
En geç 24 saat içinde yorumlarınız yayınlanır. Yorum yayın hakkı telefondabekleme.com da saklıdır. Yorumu gönder tuşuna tıkladıktan sonra yorum yazma kurallarını kabul ettiğinizi taahhüt etmiş oluyorsunuz.
Yorum kuralları

Güvenlik kodu Yenile

Siteyi Nasıl Kullanacağım ?

Numarayı aradığınızda, yukarıda karşınıza çıkacak şeçenekler menü halinde verilmiştir. Bağlanmak istediğiniz bölümü bulduktan sonra sol tarafında yazan tuşları kullanarak bölüme ulaşabilirsiniz. Tuşlama yaparken ilgili menüde olduğunuzdan emin olduktan sonra tuşa basın. Bazı durumlarda reklam ve kampanya bilgilerinden dolayı menü için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Önemli Uyarı !

Kurum veya Kuruluşların sesli yanıt sistemi menülerinde, zaman zaman kampanyalardan veya sistemden kaynaklanan güncellemeler ve değişiklikler olabilir. Eğer Sesli yanıt menüsünde bir yanlışlık varsa lütfen bize bildiriniz. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.
© 2010 - 2014 Telefondabekleme.com | Tüm hakları saklıdır. | İzinsiz kullanılmaz. | bilgi@telefondabekleme.com